Staż w CGS 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wojciech Frączek   
Środa, 15 Lipiec 2009 10:52

Od ponad tygodnia w firmie Carlo Gavazzi Space odbywa się staż dla naszego zespołu, w którym ja biorę udział. Miejsce stażu to biuro CGS w niedużym mieście we Włoszech – Benevento. Celem stażu jest zdefiniowanie architektury i interfejsów HK I/F (płytki odpowiedzialnej za zbieranie danych z czujników temperatury) oraz EGSE (urządzenia do testowania naszego podsystemu na Ziemi). Praca zajmuje mi większość czasu, zaczyna się o 9:00, a kończy o 18:00.


praca


hkif


 

Około 13:00 jest godzinna przerwa na obiad. Niestety dzisiejszy obiad, z powodu dużych nacisków zarządu koła :), poświęciłem na napisanie tego wpisu. :(


obiad

 


Każdego dnia dostaję nowe zadania, z którymi zmagam się nawet po godzinach pracy. :) Czasami jednak udaje się znaleźć wolną chwilę i razem z pracownikami CGS gramy w siatkówkę lub piłkę nożną.


siatkówka

 


Czasami wychodzimy także na wspólną kolację.

 

kolacja

 

 

Niestety tak napięty plan pozwala mi spać maksymalnie 3h na dobę. Korzystam z każdej możliwości snu, nawet w niezbyt komfortowych warunkach. :)


senNa szczęście częściowo wolne soboty i niedziele (zazwyczaj trzeba trochę popracować w weekendy) pozwalają na zwiedzanie południowych Włoch.


wycieczka1


wycieczka2


wycieczka3

 

 

O końcowych efektach ciężkiej pracy w CGS napiszę po zakończeniu stażu.


Zmieniony: Czwartek, 06 Sierpień 2009 21:40